Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell elindítani az...

Hogyan kell elindítani az extended cutot Mass Effect 3-on? (PS3)

Figyelt kérdés
Pls help

2012. aug. 4. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: Még annyi lenne, hogy a játékot már egyszer kinyomtam 100%-os war assettel, akkor muszáj megint felvinni odáig?
2012. aug. 4. 15:57
 2/4 Hawke válasza:
én csakis PC-n játszottam, de jó formán bizton állíthatom, hogy ugyan úgy működik. Ha az Extended Cut már fent van a gépeden, akkor az automatikusan lecseréli a végét, azaz annyi a dolgod, hogy visszatöltöd a mentésedet a Cerberus bázis ELŐTTI részhez. A pontjaid megmaradnak.
2012. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor ha egyszer kinyomtam max war assettel akkor nem kell megint 100%-ossal kinyomni?
2012. aug. 8. 22:32
 4/4 Hawke válasza:
Hát ha azzal a mentéseddel akarod kipróbálni az extended cut-ot, amelyikkel 100%-os war asset-et értél el, akkor természetesen nem.
2012. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!