Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 meg GoA tényleg magyar...

Metin2 meg GoA tényleg magyar játék?

Figyelt kérdés
Magyarok fejlesztették? Mert ha igen akkor értem miért néz ki úgy ahogy...xd

2012. aug. 4. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem magyarok fejlesztették , csak levan fordítva magyarra ..

A sok 10éves ezért szereti , pedig 1 grafikai hulladék .

Ráadásul az mmok legalja , játék élmény NULLA!

2012. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Utolsónak ment a Pacsi!:D MMO-k szart sem érnek:D
2012. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nananana!


Vannak jó MMORPG-k, azért mert ez a kettő szó szerint hulladék, nem kell a többit lenézni.


pl: World of Warcraft, Guild Wars (aug 28-án jön a Guild Wars 2, alig várom), Aion (február óta ingyenes), TERA, talán nagy duzzogva még ide vehetjük a Perfect World-öt is.


Abban viszont ez első hozzászólónak igaza volt, hogy egy nagy kupac ratyi mind a kettő.


Metin2: mész, leütsz 1 raklap mobot, szintet lépsz amikor ismét kapsz egy küldit, hogy üss le egy raklap mobot. MIután megint szintet léptél, átmehetsz egy új helyre és kezdheted ezt előről.

Bemész instába egyedül végigölheted, holott az MMORPG insták lényege pont a csapatmunka.

20-as szinttől kb megáll a fejlődés, nagyon nehézkesen megy minden.

Sokan fognak anyázni, elzavarni a fenébe, ha nagyobb szintű leszel simán ellopják az accountod, kb senki nem fog segíteni, tojnak a fejedre stb...


GoA:

A fent vázolt fejlődési rendszer.

Amikor én utoljára játszottam vele, 34-es volt a legnagyobb ruha és 80 a max szint. A ruhákat lehet + olni, tehát ruha+1 +2 +3...+25-ig. Azonban ha a kovács elrontja eltűnik a ruhád, fegyvered, stb, szóval több ezer forintért venned kell holdköveket v mi a fenét, és abból venni olyan cuccot amitől ha betörik nem tűnik el acucc, meg +3-mal léphet szintet, stb.


Röviden szólva a GoA egy pénzlenyúló pisiseknek kitalált játék (bár ezt a Metin2-ről is el lehet mondani).



Ha értelmiségi játékra vágysz, hanyagold ezeket. Inkább tanulj meg angolul és játszál értelmes MMO-kkal minthogy a hulladékokra költesz.


Én személy szerint a Guild Wars 2-t várom, mivel ott csak a játékot kell megvenni (most kb 14.000 forint) és utána 1 életre szóló accountot kapsz, nem kell havonta fizetni, meg egyéb marhaságok. Egyedüli + fizetés benne a borbélyház, ahol megváltoztathatod a kinézetedet, ennyi.


Sok sikert értelmes játékot találni :)

2012. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én kipróbáltam a Metin2-t de 30 perc múlva töröltem is mert szó szerint szinte rosszul lettem tőle xD A gagyi kihalt terület,sehol senki,ölj alfa éhes szükre farkast stb...lol Amúgy honnan veszed hogy nem játszok normális MMO-kkal? Fél éve WoW-zok meg Aionozok :D
2012. aug. 4. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

3-tól kérdezném, hogy a WoW nem ugyan az? Egyedül ölsz, 10 évente egyszer behív instára ahonnét folyton kilépnek a csicskák. Ugyan az az összes fos MMO... Mész ölsz, beszélsz ölsz mész ölsz beszélsz beszélsz ölsz VOILA 80-as vagy. 80 után már csak ez az egész élmény: vársz vársz vársz vársz INSTA vársz vársz vársz vársz vársz vársz INST.. hopp tévedtem a tank lelépett, vársz vársz...

Inkább szerezzetek barátnőt.

2012. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor próbáld ki a Secret World-öt. Ott vannak nyomozós küldetések, amihez bizony kell használni a beépített net böngészőt is, meg kell angol nyelv ismeret + agy munka. Igaz sajna fizetős.
2012. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A WoW legalább hangulatos,és nem csak egyedül kell ölnöd,lehetsz groupba
2012. aug. 4. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Am, ugyan úgy mint minden MMO-ba :) Tehát Metin2be is, meg GoA-ba is lehetsz groupba.
2012. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Cabal online-t javaslom azzal el lehet lenni
2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak a Metin2 egy hulladdék,a Cabal Online-t kipróbálom.
2012. aug. 5. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!