Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Hamachi nellkuli...

Minecraft Hamachi nellkuli szerver?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nekem rooterem van és hamachi nélküli szervert szeretnék csinálni hogyan lehetne ezt megoldani?? mert persze megtudom oldani hogy közvetlen internet csatlakozás de ezt hogyan lehet megoldani sürgős mert haveromnak azt mondtam hogy van hamachitlam szerverem :D 7. Vegeig nem kap gepet mert 9 darab eggyese volt a suliban. Ugyhogy ma van 2012 tehat 2013-ig kene hogy megoldjam es hat senki se segit meg az osztajtarsam se pedig neki van netes minecraft szervere. -.- na akkor segitseg!

#Minecraft hamachi nelkuli szerver
2012. aug. 4. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van rooterem, és bukkit-os szervert csináltam. a bukkit.org honlapról le is lehet tölteni hozzá a programot. Amúgy rengeteg magyar videót találsz a youtube-on, hogy hogyan kell megcsinálni. Szerintem ez a legkönnyebb.
2012. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bamboochatheone ***** válasza:
server.properties-be megadod az ipconfigban látható IP címedet, írsz neki egy portot, és az így kapott címet megadod a havernak és mehet craftolás.
2012. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beírod a starba:cmd majd enter oda beírod:ipconfig majd ott van a 192.168.2.1 vagu valami ilyesmik.beírod az utolsót a firefoxba és ott lesz egy olyan hogy virtual servers és oda az eggyikhez beírod a minecraft portját (25565) a portokhoz majd add vagy set

és újraindítod a routert.kész

2012. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell hamachi ha olyan lan mapot(szervert) akarsz csinálni amibe csakk a közvetlen hálózat léphet be.(család stb.)
2012. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!