Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Élvezhető a Sims 3 kiegészítők...

Élvezhető a Sims 3 kiegészítők nélkül is?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdem, akik így játszanak, kiegek nélkül, szerintetek így is jó, vagy inkább kéne hozzá? Mennyire élvezhető számotokra így?

2012. aug. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Akkor játszottam alap sims 3-al mikor megjelent. 2 nap után meg is untam és töröltem, játszottam inkább a sims 2-vel mert ahhoz minden kiegészítő meg volt. Szóval számomra nem élvezhető anélkül. De hát lehet van akinek úgy is jó.
2012. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem lehet úgy is játszani vele, én igazából hozzászoktam, hogy a sims2-höz megvan minden kiegészítő és ezt hiányoltam a 3-ban.Szerintem sokkal több játékörömöt adnak a kiegészítők. :)
2012. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azok nélkül is megállja a helyét.
2012. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem annyira... Most nekem meg van a luxuslakás, várossuépítő és a diesel cuccok.. De most megkapom a katy perry-set, meg a leszáll az éj-t de lehet h a házikedvencek-et is :D

Amúgy magába jó, amíg meg nem látod milyen kiegészítőkbe mik vannak xD :'D vagyis pl a diesel-be van egy csomó új ruha ;D

Úgyhogy vegyél hozzá

2012. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fent van a gépemen a Sims 3 alap, meg a luxuslakás, meg más is, egy ideig pedig anélkül nyomtam, úgyse volt olyan rossz.

De az az igazság még mindig a 2-vel játszok többet... ja, és akarok még kiegek szerezni a 3-hoz melyiket mondanátok?

2012. aug. 4. 08:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Leszáll az éj
2012. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KovácsNikolett1998 válasza:
Szerintem élvezhető. Bár számomra unalmas, hogy csak egy város van. Elég unalmas minden nap Sunset Valley-ben lenni... :// Ha lenne pl 2 város, akkor (szerintem) élvezhetőbb lenne , mert nem ugyanoda térnék vissza játszani :D
2012. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Élvezhető , ha vágysz újításra ajánlom az egyedi tartalmak böngészését az interneten vagy akár a sims 3 store/bazár cuccokat is
2012. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, elég uncsi, én is úgy vok, hogy a 2-vel többet játszom mert 1 kivétellel mindegyik kiegészítő megvan. A 3-hoz ugyan megvan a világ körül , de nagyon sokat játszottam rajta, így azt is meguntam. Most a természetfeletti erők kiegészítőt akarom megvenni hozzá, ha megjelenik. Szóval szerintem mindenképpen vegyél hozzá kiegészítőket, a leszáll az éjt és a t. erőket javaslom. -.-"
2012. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!