Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion ranger srocerer vagy...

Aion ranger srocerer vagy assasin?

Figyelt kérdés
Rangerrel milyen fejlődni a többihez képest?? nehezebb sokkal mint mondjuk 1 assasin vagy sorcerer a 3 kaszt közül leszek majd valamelyik de még nem tudom mleyik már volt 26 is rangerem ahhoz képest a másik kettővel mennyivel könnyebb fejlődni ás pvp re melyik a jó?
2012. aug. 3. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

pvp-re cleric jó, healeli magát, szemét egy kari :D


sorcecer-rel alamivel nehezebb, mivel folyton rengeteg mana kell, egy raklap manatöltő potit mindig magaddal kell vinned, illetve ha elkapják közelharcban, akkor hamar fűbe harap. Előnye pvp-ben, hogy fává változtat, meg egyéb apró kis trükkök amivel távol lehet tartani az ellenfelet, viszont ranger ellen nem annyira jó.


Assassin, bár fejlődni nem fejlődtem vele de láttam jópár 55öst, azzal csúnyán lehet szedni, főleg spiritmastert, de rangert is hamar bedarálja.


Igazából csak rajtad múlik te mit akarsz kihúzni. PvP úgy van megoldva midnen játékban, hogy valamelyik kaszt jobb/rosszabb másik kaszt ellen.

2012. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thefirstpredator válasza:
nekem van rangerem is meg assasinom is.nekem a ranger joban bevált.a ranger a játék legkevésbé manafogyasztó távol támadósa. az ellenfél távoltartásáról még annyit,hogy ha harc előtt vagy közben leraksz egy spike trap-ot akkor is nyertél vagy 15 másodpercet
2014. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!