Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hova ment a Prototype 2?...

Hova ment a Prototype 2? (utánanéztem, de nem találtam. )

Figyelt kérdés

Átkutattam a gépemen olyan helyeket mint az app data, vagy a dokuments mappa, de nincs sehol. A játék mappájában sem találtam. Hiába írkáltam a google-ba hogy "Prototype 2 save location win7" és egyéb dolgokat, nem adott ki értelmes találatot.

Eddig még egyik játék sem csinált velem ilyet =(

Egyszerűen összegezve: Hova ment a [PROTOTYPE2] ?



#mappa #mentés #hely #Prototype 2 #save location #hova ment
2012. aug. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
C(vagy ahova telepítetted a win7et)-users\saját neved\Documents\activision\prototype 2\
2012. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez elég szemét húzás volt tőlük :D Kerestem prototype-ot, radical entertainment-et, csak éppen activisiont nem... xD
2012. aug. 4. 18:01
 3/4 szireniusz válasza:
Mért van az hogy akárhányszor mentem a játék állásomat, mindig előről indít a játék. Valakinek valami hasznos tipje??? Próbáltam már vagy ezer crack-et és játék mentéseket is tőlteni. De a mit én mentenékle az nem működik se hogy se. Tipp???
2012. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fogalmazhatnál jobban.hova ment? kirándulni ment
2013. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!