Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Viszonylag kis gépigényű pc...

Zsolt98 kérdése:

Viszonylag kis gépigényű pc játékokat keresek? Gépem adatai lent!

Figyelt kérdés

Mobile AMD Sempron(tm)

1.60 GHz, 512 MB RAM


Erre kéne olyan játék ami viszonylag szórakoztató de nem brutálisan nehéz és nem horror. Szeretem az FPS-eket meg az RPG-ket és kb 10 giga szabad helyem van rá köszi :)



2012. aug. 1. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A Snowblind FPS, de vannak benne képességek, élvezetes játékmenet, és nem nehéz. Kicsit Deus Ex szerű (tényleg, annak az első része is remek, bár nem szép). Az én régi gépem is hasonló adottságokkal bírt, hat évet húztam le vele, és mindig találtam rá játékot, amit vitt is, és jó is volt, szóval bármilyen kategóriában tudok ajánlani.
2012. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ennek örülök mert engem a horrorokon kívül szinte minden érdekel :) és köszi
2012. aug. 2. 18:11
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, írj nekem bátran, ha ajánlóra van szükséged, és kérdezz nyugodtan. Csak írd bele a kikötéseidet (pl. ne legyen túl régi, ha nem bírod a Fallout 2 szintű grafikát).
2012. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
3%
Könyörgöm, vagy 10 éves játékokról beszélünk... igenis a mai viszonylatban ezt már gépnek sem lehet nevezni, annyira gyenge. Lehet, hogy a barátod normális választ kapott rá (ez is normális válasz amúgy), akkor pl. én nem figyeltem. Hidd el, ez a gép már 8 éve is csak közepesnek számított, most meg számológép kb. Nem sértésnek mondom, de ez az igazság.
2012. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
azt egy szóval se mondtam hogy mai játékok kellenek vannak olyan kb 8 éves játékok amik játékélményben verik a maiakat és amúgy köszi majd írni is fogok :D
2012. aug. 3. 02:27
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha még érdekel nagyon ajánlom a Mafia 1-et, hogyha inkább gta s vagy.Viszont ha szereted a kalandjátékokat akkor ajánlom a fable-t és a gothic sorozatot.A sims 2 é a krónikák sorozat ha szereted az ilyen családépítő játékokat. Ott van esetleg a battlefield 1942-42 de az már nem biztos hogy megy. Ott van még a crome aminek magyar szinkronja van de azért nem anyira élvezetes. Aztán ha stratégia játékokat is szeretsz akkor ajánlom a codename panzers phease one-t,Rome total war(bár asszem mostmár steamos szoval meg kell venni),Starcraft(vedd figyelembe hogy régi és a grafikja nem anyira szép),és persze ha szereted a gyűrűk urát akkor ajánlom a Batttle for middle earth nevű abból készüld stratégiai játékot(sztem nagyon jó) Enyi lett volna ezeket mind végigvittem és nagyon tetszettek és olyan élményt nyújtottak hogy még mindig játszok velük. :D
2012. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a cossack back to war-t nagyo jó stratégiai játék és nagyon kicsi a gépigénye.
2012. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszi srácok ezeket mind megnézem :) ja és a btllefield 2-ős és a Vietnam is megy szall azzal se lehet gond :)))
2013. jan. 4. 20:58
 19/22 anonim válasza:

Hello,látom,hogy már jópár napja votl a kérdés feltéve de mivel nem érkezett sok válasz ami használható így írnék még pár játékot (régebbiek,de elég sokat nyomtam velük öcsém 350 MHZ-es gépén még 5 éve):

Need for Speed 3,4,5, Underground meg még szerintem az underground 2 is, aztán Project IGI egy jó FPS, Gta 3, Gta Vice City és kiegészítések,ha az SA ment akkor ezek is fognak, néhány kisebb ügyességi játék, régi és nem a legjobb grafikát használja de lehet élvezni a Jazz Jackrabbit, és társai, Mortal Kombat-ok, egyenlőre ennyi,ha kell még akkor írj privibe :)

2013. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 gerimester14 válasza:
Figyi én nekem anno nekem is 512mb ramomm volt szóval tok ajánlani csomó jó játékot:Prince of Persia Seria,Talán a Tekken valahanyadik része,Mortal Kombat Seria,unreal tournament 1-2,Serius Sam szét kell lőni mindent nagyon bejött nekem :D,Harry Potter nekem a 5-g vittem,MINECRAFT Még ha kell majd írj Skypen (mester984)
2014. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!