Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming simulátor 2011 bálázás?

Farming simulátor 2011 bálázás?

Figyelt kérdés

Hogy tudom felpakolni a bálákat kézzel a játékban?

Megcsináltam a ki bálákat és akár melyik gombot megnyomom a játékban egyikkel sem rakja fel a bálát a kocsira.

Láttam olyan videót is hogy ment a traktor a futóval és a bála egyszerűen felugrott mellette a futóra hogy is van ez?


2012. aug. 1. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fos játék, istenem.. játsszál mormális játékkal és nem lesz bálázási problémád..
2012. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom neked mi a jó játék?

Nekem tetszik szerintem nem fos.

És ha nem tudsz a kérdésre választ adni akkor ne írj hülyeségeket mert nem kíváncsi rá senki.

2012. aug. 1. 23:03
 3/3 csernecki gábor válasza:
az van hogy van olyan bálakocsi amely manuálsan kell felrakni a bálákat ami annyit jelent hogy venned kell egy homlokrakodó traktort és hozzá egy olyan villát ami hegyes és neked kell felszúrni a bálákat és felrakni az utánfutókat. de van olyan is ami automata és csak annyit kell tenned hogy üzemi pozícióba helyezed és csak elmész a bálák mellett(kocka) és a gép atomatikusan felszed a bálát és automatkusan le is teszi azt.
2012. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!