Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam megbízható?

Nem mondok nevet kérdése:

A Steam megbízható?

Figyelt kérdés
Leszedtem róla a team fortress 2-t, tök jól megy,viszont valami baj lett a nettel a gépen úgy egy hónap múlva,a szüleim azt akarták hogy szedjem le,pedig én úgy gondolom megbízható.Nektek hogy van ez?
2012. aug. 1. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tőle semmi baja !!
2012. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megbízható,legalábbis szerintem az,nem volt még semmi baj vele
2012. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megbízható, netet nem fogja annyira, hogy érezhető legyen.

Az internetnek ettől nem lesz semmi baja, ennyi információból még azt is mondhatom, hogy szolgáltatónál van átmeneti hiba, de hát nem adtál meg több infót, úgyhogy ez nem biztos.

2012. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható, a Team Fortress 2 meg főleg az, mert ugyan az üzemelteti, aki a steamet. (Valve)
2012. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EMBER. FIGYELJ MÁR IDE. A Steamen több millió ember vásárol. Nem gondolod, hogyha egyszer is egy vírusos programot raknának fel, azt megúsznák! Még a szart is kiperelték volna már belőlük. Ráadásul a Valve egy nagyon korrekt cég. Gondolkodj már egy kicsit, nem egy kis sufni program a Steam, hanem a világ legnagyobb digitális "játékkereskedője"...
2012. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,én teljesen megbízhatónak találom,és a valve a kedvenc cégem,ha csak a játékokat nézzük még akkor is (hl sorozat,portal,tf2 cs stb.
2012. aug. 1. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Na. De máskor ha a szüleid ilyen hülyeséget mondanak (nyilván nem tájékozottak a témában, értem én), nyugodtan vágd rá, hogy esélytelen, hogy az lenne a hiba oka :).
2012. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!