Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri MEGVENNI CoD modern...

Megéri MEGVENNI CoD modern warfare 3-at? (megvan az mw1 és a 2-is) elsősorban a multiplayer része érdekelne (tovább lent)

Figyelt kérdés

és elfutna -e a gépemen full grafikai beállítások mellett ??

cpu:Dual-Core e5700 3.00 ghz

ram:3,50 gb

videókártya:NVDIA GetForce Gt 440



2012. júl. 31. 23:47
 1/9 kribeg ***** válasza:
Hát öszintén szolva király lett sztem az mf3 tehát érdemes megvenni már ha tehetösebb lennék én megvenném és ami a full grafikát illeti a minimum a biztos a full pedig háát szerintem van rá esély de nem vagyok ebben anyira pro
2012. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !!

Valaki írja meg a grafikával kapcsolatos választ

(az mw 2 simán ment full grafon és a skyrim is fut magas beállításokon

2012. aug. 1. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy éri meg...

Egészen pontosan olyan a multija, mint az előző 4 COD-nak.

Ha eggyel játszottál, játszottál minddel...

2012. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ full grafikai beállításokkal kapcsolatban valamit esetleg ?
2012. aug. 1. 00:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az előző CoD-ok is tetszettek, és nincs más játék ami érdekelne (ha van írd le, megmondom megérné e), akkor mindenképp. A grafikával kapcsolatban menni fog fullon, picit gyengébb géppel nekem is ment... de inkább szedd le kicsit alacsonyabbra a játékot, és a többit tekerd fel, mert full grafikával is ronda lesz, ha a többit nem állítod be.
2012. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a 2. résztől mindegyik CoD-on játszottam már (tudom hogy nem a grafikáról híresek ezért szeretném akkor már maxon tolni a multit) szinte fan vagyok de a battlefield 3-on is gondolkodtam de szerintem a sok CoD után nem tetszene a bf játékmenete.

Multiplayer-ben max grafikán nem lesznek laggok ??

2012. aug. 1. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
ha multizni szeretnél akkor Battlefield 3 mat ajanlom nagyon híras a multijáról!
2012. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :))

De már említettem ennyi év CoD után nem tudnák áttérni a bf full taktikus és lassú játékmenetére NEKEm ez negatívum igaz hogy a grafikailag nem kicsit veri a Codot de nekem a játékélmény fontosabb és az pedig a CoD-ban sokkal jobban bejött.És azér mw3-nak se kell szégyenkeznie annyira nem ronda játék :))

szóval eldöntöttem hogy meg veszem az MW3-at BF -t talán majd máskor ;))))

2012. aug. 1. 12:01
 9/9 Lázár Péter ***** válasza:
Veed meg az MW3-mat nem fogod megbánni.Egyik legjobb COD lett.
2012. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!