Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a gépemen a Prototy...

Miért akad a gépemen a Prototype 2?

Figyelt kérdés

Leszedtem a Prototype 2-tőt, felraktam és játszani szerettem volna vele de észrevettem hogy akad a gépen...

Megnéztem a gépigényét, és hát szerintem simán megvan.

perifériák: AMD Phenom 2 X4 955 Black Edition

Sapphire Radeon HD 5870 1GB GDDR5 (Vapor-X)

2db 2GB-os Kingmax 1600MHz-s memória

Win 7 64bites oprendszer

Jó, tudom hogy már nem ezekre a játékokra tervezett gép ez, kicsit régen vettem már...de a Battlefield 3-at vitte 1920x1080-as graffon akadás nélkül...

+ Amikor 1920x1080-as graffon elkezdett akadni a Prototype 2 akkor levittem 1240x840 (vagy valami ilyesmire) és itt is ugyan annyira akadt mint Full HD felbontásba.

Akkor most mivan ?



#játék #lagg #protoype 2 #laggol a protorype 2
2012. júl. 31. 20:22
 1/2 anonim válasza:
pacsi a win 7 miatt rakj xp ét :D v vírus írtás de a win 7 eleve 2 gb ét eszik a gépből :D mert 64 bit :D teszteld super rammal látni fogod h 1,7 2,0 gb ét le vessz a gépből :D nkm si ez volt xp ét raktam és akadás nélkül tolom
2012. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Basszus :D Kössz a gyors választ :D ment a zöld :D
2012. júl. 31. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!