Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darksiders Nvidida Geforce 7025?

Darksiders Nvidida Geforce 7025?

Figyelt kérdés

menne?

elv a játéknak 256mb kell és a 7025nek annyi van.

proci: AMD athlon II x3 460 3,41GHz

ram: 3,25Gb


2012. júl. 31. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Nem csak a memória számít.

Úgy egyáltalán, nem volt egy világbajnok ötlet AMD processzorhoz NB-s alaplapot választani.

2012. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsi de az NB mit jelent?

csak azért gondoltam h menne mert a mw1-2 minimumon ment sima 50fpsel... és hát gondoltam ez is menne csak fölösen nem venném meg ha nem megy... am azt tudom hogy integrált nem játékra van de az is lesz majd ....

2012. aug. 1. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy melé ütöttem a billentyűzeten. NV akart lenni, vagyis nVidia.


A gépigénynél meg GT220-at láttam, ami messze sokkal erősebb, mint az integrált, amit használsz. Call of Dutyra meg nem érdemes alapozni. A motorja már lassan 13 éves. Papírral és ceruzával is megy 30fps-sel.

2012. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm szoval ne vegyem meg... esetleg más hacknslash játékot tudnál mondani ami menne ezen? nem kell highnak lenni minimumon is jó csak a sebesség élvezhető legyen? (ez remélem nem számit offnak :) )
2012. aug. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!