Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Source probléma...

Counter Strike Source probléma!? Többi lent

Figyelt kérdés
Elég régóta játszom vele így elkezdtem videokat is szerkesztgetni. A hp,idő visszaszámlálását és pénz kijelzését kiszedtem a 'inpact css hud tweaker' nevű programmal, régebben is így csináltam mindig, utána olyan problémát észleltem hogy a játékban a scoreboard-ot ha megnéztem nem jelezte ki az emberek nevét és statisztikáját. Régebben megtudtam oldani úgy ezt a problémát hogy újra raktam a játékot vagy csak a programot töröltem le, vagy a configot. De sajnos most ezzel nem sikerült megoldanom a problémát. Remélem valaki tud ebben segíteni
2012. júl. 30. 17:53
 1/2 Papp Bence Gábor ***** válasza:
A videó felvevőzel vagy demo recordal nem is fogod látni. Tök fölös, csak játszál. A nézőket nem az érdekli, hogy milyen a statod, hanem az, hogy holyan játszol.
2012. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy játszani kell és nem a statot nézni, de valahogy reflexből megnyomom a tabot játék közben és zavar hogy nem látom.. még azt sem hogy ki él.
2012. júl. 31. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!