Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez a Minecrafttal?

Miért van ez a Minecrafttal?

Figyelt kérdés
A gépem:Microsoft Windows 7 Enterprise ,AMD Athlon II X2 250,3.00GHz,2.00 BG RAM,ASUS Nvidia GeForce GTS 450 1GB GDDR5.Amikor minecraftoztam elkezdett nagyon akadozni, ránéztem a CPU és RAM mutatóra (a minialkalmazásos)és a CPU MAXIMUMON azaz 100%-on volt és a RAM is hasonlóméreteket ütött.Előszőr megijedttem,de aztán nem csodálkoztam(mivel régebben amikor baj volt a merevlemezemmel mindig lefagyott a gép a játékok alatt,különösen a Minecraft ütte ki mindíg leghamarabb a "bíztosítékot") mert, más játékoknál nem hiszem ,és tudom is hogy nem szokott ilyet csinálni.(igaz hogy egy "erősebb"((nagyobb felbontású))Texture pack-al toltam de akkor is)-ilyet nem szabadna csinálnia a gépnek(főleg a minecraftal).Nem tudom ,hogy mi lehet a baj.Kérlek segítsetek.(legalább véleményeket szeretnék).

2012. júl. 30. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
ha letöltessz hozzá egy opti fine nevü modot akkor kevésbé fog akadozni vagy a videó beállításokban vedd le a látótávolságot rövidre és a grafikát szépről gyorsra
2012. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor is Minecraftról beszélünk ,más játékokkal nincs ilyen probléma ,ilyen magasra nem mehet pont a Minecraftnál.
2012. júl. 30. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:

dehogynem...

attól mert kockákból áll a játék attól neki is lehet nagy hardverigénye.

mivel Java ezért optimalizálatlan, és a játék is folyamatosan csak generál generál...

nagyon sok feladata van ilyenkor a gépnek nemcsoda, hogy lagol..

2012. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól még hogy kockákból áll bonyolult terepeket kell legenerálnia és minél távolabbra van be állítva a látótávolság annál többet kel legenerálnia miközben te játszol
2012. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Több memória és 64 bitesre cserélni a rendszert, és a java-t is. Csak így lehet nagyobb látótávolság akadozás nélkül.

Ja és ajánlom a Magic Launcher használatát. Ott be lehet állítani, hogy hány giga ramot kapjon a játék.

Saját példa:

W7 Ultimate x64, Intel G620 proci, 8 Gb ram, Gf 9600 Gt 512 ram. Saját bukkitos szerveren játszom amit 1 Gb rammal

indítok és a launchernek 2 Gb-ot adtam. Hd textúra pack, nagy látótávolság, és az fps 100-150 körüli. És a win sem nyavalyog, hogy kevés maradt neki a memória.

2012. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és ez a Magic Launcher csak eredetire jó?
2012. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lorien71 mennyit keresnek a szüleid.Vagy a saját kereseti pénzedből van ilyen géped?
2012. aug. 1. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Saját pénzből. Én már dolgozom egy jó ideje.
2012. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a Magic Launcher törtön is megy, de a rendes nevet kell beírni bármilyen kóddal, és login után csak az off-line módot fogja engedni. De el fog indulni és a többjátékos módban beléphetsz a szerverre.
2012. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!