Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet Hatsune Miku babát...

Hol lehet Hatsune Miku babát (nendroidot) venni?

Figyelt kérdés

Youtubeon néztem egy videót hogy hogyan kell összeszerelni, stb.. És nagyon megtetszett!

Ha valaki nem értené hogy miről van szó, itt a videó amit néztem: http://www.youtube.com/watch?v=5ycUk2tHU7c&feature=related (Hatsune Miku- Nendoroid Review)

Szóval:

első kérdés: hol lehet ilyet kapni?

második kérdés: körülbelül mennyibe kerül egy ilyen?

harmadik kérdés: egyáltalán lehet itt kapni Magyarországban?

Köszönöm a válaszokat!

Ui.: Nem vagyok túl jó a googleban való keresgélésben, szóval nem kérek olyan megjegyzést hogy miért nem kerestem rá. Vagy tőlem aztán megkérdezhetitek, de úgy is ez a válaszom:

Nem találnám meg, inkább kiírtam ide a kérdést..



2012. júl. 30. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sakurazakában lehet akad, miku elég mainstream és overhyped alak. :D

animeconokon is árulnak ilyen babákat.

de egyszerűbb lehet, ha ebayen veszed.

az ilyenek ára pár ezer forinttól százezrekig elmehet (ha gyűjtői, limited, vagy különlegesebb fajta), a kicsit is kinézőket úgy 10ezerért dobálják az emberhez... nem olcsó. de amúgy ki lehet fogni.

2012. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű xD Nem is gondoltam hogy egy baba ilyen sokba kerül :O Asszem nem fogok kapni..
2012. júl. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!