Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani classic wow...

Tudnátok mondani classic wow szervert?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani classic wow szervert? Ahol vannak magyarok és minden insta bent van ?? Az a helyzet hogy eleve utálom a wotlk-t és az utána lévőket(cata és pandarian bár ez még nincs kint de nagy hülyeség ) !!! A bc a kedvencem ahhoz van szero elég jó küldföldi 1500+ player megvan és minden jó de szeretnék classic wow-al is játszani !!!

#szerver #WoW #mmo.wow szerver
2012. júl. 30. 00:55
 1/4 Csiß ***** válasza:
Classic szervert nem tudok mondani de érdekelne mire alapozod a "panda kieg hülyeség" kijelentésedet.
2012. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már a wotlk óta hülyítik a játékosokat !!!

1. Sokkal nehezebb volt a játék 2.4.3 patchen

2. Cataclysm , hú hát ott már a kutyám is oyan talentot csinál meg olyan dpst csinál hogy kb senkit sem lepne meg

3. Amit meg pandarenről olvastam azt hagyjuk is inkább!!


Amúgy meg ha neked tetszik akkor jó, nekem nem ,ez személyes vélemény !!!

2012. júl. 30. 10:35
 3/4 anonim válasza:
basszus embernek nem tekintem ezeket a gyökereket "minden insta bent van" vedd meg a k*rva játékot te balf*sz -.-"
2012. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csiß ***** válasza:
xD
2012. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!