Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A SIMS2-be miért nem sikerül...

A SIMS2-be miért nem sikerül a letöltött kiegészítőket feltennem?

Figyelt kérdés
Fent van az alapjáték, és Daemon manager segítségével elkezdődik az egyik kiegészítő install-ja, és már mikor kész van kiírja, hogy kell neki valami frissítés, és ott mindig hibát ír ki... Már fel van install-álva a játék, jön ez a frissítés, jön a hibaüzenet, és már majdnem 100%-tól elkezd vissza számolni 0-ig, és letörli a kiegészítőt az alapjátékról. mit lehetne csinálni, mert már régóta szeretném a kiegészítőket, az alapjátékot unom, és idegesít, hogy nem sikerül sosem
2008. máj. 7. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Létre kell hoznod egy új felhasználói fiókot a számítógépeden és a kiegészítőket (de csak azokat) oda kell feltelepíteni! Nekem így működött! Én az egyetemessel és a háziállatossal játszottam így, a többi kieg.-nél is működik!
2008. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, úgy sikerült megoldani, hogy letelepítettem a sims 2 magyarosítását és onnantól működött minden szépen.
2008. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mesh-t kell hozzá letölteni
2008. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!