Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ilyen FPS v. TPS...

Milyen ilyen FPS v. TPS játékok vannak?

Figyelt kérdés
Olyan kis gépigényű akció játék kéne, amiben lehet fejlődni és szintet lépni. És nem online játék, hanem net nélkül is játszható.

2012. júl. 29. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
cod1-től cod4-ig a gépigény igen csekély,és nem csak singleben,de multiban is játszható
2012. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem hasznos volt :(
2012. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha kis gépigéényü és akció kérdésben hasznos volt de a CoD-ban nem lehet fejlödni! még Xp-t sem kapsz! és hogy gondolod hogy kis gépigényű? hogy tényleg kesvés vagy a mai játékokhoz kis? igaz amit ajánlani fogok az nem mai! pl.: BorderLands! szerintem ez nagyon jó játék és Fps és fejődös is! és a mai játékokhoz képes elég kis a gépigénye vagy még a Fallout 3 annak is meg van a maga gépigénye de nem vészes!
2012. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jéé mondjuk igazad van :D:D:D
2012. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gta TPS


amugy van 1 csomó

2012. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amugy igaz Youtubon is keresgélhetsz! mondjuk beirod hogy Top 10 TPS games és kiad egy csomót én a leg több játékra így találtam rá! :P
2012. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!