Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prototype 2-höz lagg fix?

Prototype 2-höz lagg fix?

Figyelt kérdés
Prototype 2-t nemrég letöltöttem, de nagyon laggol, szaggat. Másoknál kiválóan fut, de nálam nem. Valaki tudja hogy kell ezt megoldani?

2012. júl. 28. 23:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

This is the EXACT SAME issue that was in prototype 1.


I'm surprised it still persists in Prototype 2.


Firstly,

download and install dxtory (stable release)


[link]


Secondly,

Launch Dxtory and press the "Advanced" tab.

You will see "Limit Video FPS". Check the box beside it and set it to 60fps. Now, without closing Dxtory, launch the game and turn on V-sync. (Might work with v-sync off too, though I haven't tried that).


Lastly,

Your game should be free of the infamous mouse lag issue. Enjoy the game the way its meant to be played with mouse and keyboard.


Hope this helps,

Cheers.

2012. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ha nem tudtok angolul akkor gugli :D
2012. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten segített, de nem tudok anélkül körbenézni, hogy ne szaggasson szép darabosan
2012. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de ugyanezt a dxtory-t már én is oróbáltam, de nem segített. Továbbá nem az egér laggol, hanem a játék. Épp ahogy az előttem lévő írta. Ha körbenézek szépen darabosan tölt be.
2012. júl. 31. 18:52
 15/18 A kérdező kommentje:

Amúgy NVIDIA videókártyám van és intel core-os procim.

Remélem ezzel pontosítok valamit.

2012. júl. 31. 18:58
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem ati kártyán van
2012. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden segítséget, de a problémám megoldódott miután frissítettem az NVIDIA drivert. :)
2012. aug. 2. 14:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Irták is,hogy frissitsd,ha nincs frissítve :D
2015. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!