Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left 4 Dead 2 mi a hiba?

Left 4 Dead 2 mi a hiba?

Figyelt kérdés

Can't find background image 'materials/console/background01.vtf'.


Ezzel a hibával dob ki mikor indítani akarom. Régebben tudtam játszani Single-vel, most Multi-zni is akarok, ezért egy másik verziót szedtem le, ebben van 3 új "kampány" is. Patch-et is raktam rá, 2.0.1.6.-os vagy 2.1.6.0.-ás már nem tudom, aki ért hozzá biztos tudja.


2012. júl. 28. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a hiba, hogy nem eredeti. Vedd meg a játékot!
2012. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Régebben ment törten is, szóval biztos hogy nem ez a baja...
2012. júl. 28. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy nincs 2500Ft-od rá...
2012. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés... Valahogy meg lehet csinálni vagy nem?
2012. júl. 28. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy meglehet. Megveszed a játékot, feltelepíted és elindítod. Garantáltan működni fog.
2012. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Attól ez még rossz lesz...
2012. júl. 29. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Már miért lenne rossz? Az a probléma, hogy hiányzik egy fájl a játék futtatásához. Az eredeti verzióban nincsenek ilyen problémák.
2012. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De EZ rossz lesz, legfeljebb a megvett verzió fog működni...
2012. júl. 30. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:

-_-

Ha megvennéd a játékot, akkor miért foglalkoznál még ezzel a letöltött kalózcuccal? Azt telepítenéd fel és kész.

2012. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Komolyan mondom,annyira okos választ kapott a kérdező... -.-" Érdekes módon,nálam is ez a hiba,ahogy itthon felraktam a játékot,és mindent megcsináltam hozzá! És csak hogy meséljek egy titkot a kedves válaszolónak,kb 2 órája tettem fel ugyanígy egy másik gépre,és semmi gond nem volt vele... nah erre varj gombot! szal most ha erre azt nmonod,hogy ott nem volt hibás,ahol először felraktam,itthon meg az,akkor ügyes vagy! Aki megkérdez valamit,nem arra kíváncsi,hogy mit kell vennie,hanem hogy hogy tudja megcsinálni sajátkezűleg...
2013. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!