Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bannoltak mw2-ről, és úgy...

Bannoltak mw2-ről, és úgy tudom hogy valahogy ezt a bannt fel lehet oldani. Neten erről semmit nem találtam :S Valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
(nem kell beszólogatni hogy büdös hacker, azóta megbántam)

2012. júl. 28. 00:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Gondolkodtál volna előre te mocskos csaló. más játékát elrontani? Te szereted, ha ellened csalnak? Irány a bolt és vedd meg újra. nem fogják feloldani. Sőt ne is az mw2-t vedd meg, hanem vegyél valami LEGO-t.
2012. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ok kösz mondtam nemkell ilyen komment
2012. júl. 28. 00:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehh.
2012. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna eredeti játékban csalni. Kidobtál egy csomó pénzt az ablakon. Írj az üzemeltetőknek, bár nem hinném, hogy meghatja őket, ha meggyónsz előttük.
2012. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Steamen kaptál VAC bannt? Ezt nem lehet semmilyen módon feloldani.
2012. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megérdemelted. Hidd el, a steam magasról szarik bele, hogy megbántad, és ez így van jól. Így csalj legközelebb, és most veheted újra a játékot. De akkor már az mw3-mat vedd és többet ne csalj.
2012. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
ne mw 3 mat vedd sem mw2-tőt se legot (ezen besírtam) :D hanem BATTLEFIELD 3 A KIRÁLY!!!
2012. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt én megértem: (nem kell beszólogatni hogy büdös hacker, azóta megbántam). De azért beszólók! 1. soha ne rontsd el más játékát! 2. Erre gondoltál volna akkor amikor beíndítottad a hack-et! 3. No Wh, No Aim nonono no! Ha letöltötted akkor törlés le a telepítőjét is és újra le, multi + (single) megint feltelepíted és gyakorlás singleplayeren nem csal! ezt nem lehet feloldani!
2012. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
okcs
2012. aug. 19. 01:02
 10/12 anonim ***** válasza:
"okcs"? Ennél nem is lehetnél szánalmasabb...
2012. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!