Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft hiba. Mi lehet a hiba?

Minecraft hiba. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Szóval. Az a "hiba, nem is tudom igazából pontosan elmagyarázni.. szóval elindítom a mapot, rendesen fut minden, majd egy idő után (van hogy 1 perc, van hogy 10mp) úgy kezd el menni az egész minecraft, hogy. tényleg nem tudom elmagyarázni.:D szóval egyik pillanatban ellassul a karakter, majd a másik pillanatban begyorsul, ugyanannyi idő alatt tesz meg mondjuk 10 métert, csak azokba az egy méterekbe begyorsul lelassul begyorsul lelassul.. Mit csinálhatnék hogy jó legyen?

2012. júl. 27. 14:31
 1/4 Wolfenstein2000 ***** válasza:
ez sajnos ilyen. vedd lejebb a látótávolságot, mert elvégre azért laggolsz mert betölti/generálja a chunkokat. kisebb látótávolságon kevesebbet tölt be
2012. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem lett jobb semmivel..
2012. júl. 28. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellene mindent a maximumra állítani! Például fénysimítást kapcsold ki, fényerőt is, OpenGL t is, felhőket is, és ami még van! Nekem sem laggol, mivel minden le van butítva!
2012. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az Optifine moddal, hátha javít a teljesítményen.
2012. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!