Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » God of War 2 titan mode-hoz...

God of War 2 titan mode-hoz tudtok adni valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Egyszer már elvittem theseus-ig de ott megakadtam és nem tudok továbbjutni.
2012. júl. 27. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából nagyon nagy odafigyelés, taktikázás és sok türelem kell hozzá.

Én is Theseus-ig vittem el annak idején, ott pl. azt csináltam, hogy amíg nem mászott fel a tetőre, addig távolról támadtam , illetve a háromszög nyomvatartásával a levegőbe repítettem (mellette nagyon alaposan figyeltem, milyen irányba pörgessem az analóg kart, amikor elkap), miután fellépett, akkor először nagyon lassan, viszont fokozatosan lőttem a nyíllal, hogy ne tudjon visszalőni, utána pedig csakis a minotauruszokra koncentrálj és miután nyertél elég varázserőt, újra azt kell csinálni, amit az előbb leírtam.

Közben találtam is 1 videót, az ürge is hasonlóan csinálta:

http://www.youtube.com/watch?v=2jsMWLAr1jQ

2012. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, azért kíváncsi lennék, hogy viszik ki titán módban a játék végét. Én 2 éve játszok az 1-el és a 2-vel, és a 2-t NORMÁL fokozatban nem tudom végigvinni, nemhogy hardon vagy titanon. Piszkosul sokat sebeznek a szörnyek, és a végére már olyan feladványok vannak, amik szinte nevetségesen nehezek, ha nem easyn játszol. (ott meg túl könnyű...) Kedvencem az a fajta szörny, amelyiknek még az ütését sem lehet kivédeni, na azokkal harcolni egy rémálom.


Tanácsokhoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy maradj mindig távol tőle, ha közel kerül, bukfencezz.

2012. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én attól a pályától tartok, amikor

SPOILER (ha még nem vitted ki a játékot, ne olvasd el)

a fordítót kell megvédeni, meg amikor a vége felé egy önműködő liftet kell irányítani, közben jönnek a csontvázak, akik mindig zavarnak + még a mennyezet is tele van lándzsával és ráadásul ereszkedik a fejed fölé.

SPOILER VÉGE


Biztos, hogy valahogyan ki lehet vinni, de túl kedves az idegrendszerem ahhoz, hogy ezt megtegyem. :D

2012. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megpróbálom!!Én az 1.részét könnyűben meg normalban vittem végig a 2.at pedig easy-ben,normal-ban,hard-ban csak very hardban nem bírtam MÉG!
2012. júl. 30. 11:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Hard-ban pedig nem nehéz végig vinni 6-8 óra alatt kijátszottam(tegnapelőtt)!!:)
2012. júl. 30. 11:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem csak tegnapelőtt játszottam ki hardban hanem már ezelőtt is játszottam már ki hardban.:)
2012. júl. 30. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!