Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Travianban hogyan lehet új...

Travianban hogyan lehet új hőst kiképezni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok a már meglévő alap hős mellé még kiképezni hősöket? Hősök háza 1. szinten van, de én szeretnék még több hőst, de nem tudom hogyan lehet.


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. júl. 26. 22:04
 1/1 cdx válasza:

T4 szerveren egy hősöd lehet csak nem?

A régebbi classic szervereken lehet több hősöd is, de egyszerre csak egy él közülük. Ha meghal feltámaszthatod vagy készíthetsz egy újat a meglévő egységeid valamelyikéből. Ha kitaláltad mire i szeretnéd használni a hősöd olyan anyagból érdemes készíteni.

Ha támadó játékot játszol célszerű buzogányos/csatabárdos/paladin/teuton lovagból germánnál, római népnél birodalmiból később pedig valamelyik lovas egységből, gallnál pedig kardos de inkább ott is valamelyik lovas egységből. Ha védő játékot játszol inkább akkor pedig valamelyik védekezésre jobban alkalmas egységből. Germánnál jó a paladin, rómainál testőr gallnál a druida a legcélravezetőbb szerintem. Remélem segítettem.

2012. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!