Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Linkelnétek olyan DIABLO 3...

Linkelnétek olyan DIABLO 3 leírásoakt ami arról szól, hogy szerezzünk valódi pénzt a játékban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet ilyet, de előtte utána olvasnék

2012. júl. 26. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem játszok diablóval de ha jól tudom van valami online bolt amire felb*szhatod amit megszereztél hogy cserébe valódi pénzt kapjál. Nem tudom hogy bekerült-e már a játékba. Annyi a dolgod hogy ölöd a főellenségeket és ha kapsz valami nagyon ritka cuccot akkor feldobot az aukciós házba igazi pénzért amit utána a bankszámládra utalhatsz.

Legalábbis én így hallottam

2012. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ennyit hallottam róla kb de szeretném magam mélyebben belevetni ebbe azért szerettem volna utána olvasni
2012. júl. 26. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Utánanéztem és találtam neked egy videót amiben elmagyaráznak mindent:

http://www.youtube.com/watch?v=4ir6zrHXuO0


Meg még annyit találtam hogy péntek este célszerű felrakni a cuccodat mert szombaton elözönlik az aukciós házat.

2012. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!