Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó játékok vannak...

Milyen jó játékok vannak PS3-ra, amik nem túl drágák és van bennük (nem online) co-op multiplayer?

Figyelt kérdés

Uncharted 3 és Lord of the Rings Conquest-el már játszottunk, ezek nagyon jók

Tehát a kategória inkább az akció, FPS körül helyezkedik el

Árban max olyan 6-7 ezerre gondoltam

Gondolkoztam azon megveszem a Star Wars Clone Wars Republic Heroes de az asszem 8ezer Ft, plusz nem tudom mennyire jó



2012. júl. 26. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Előfizettek felesben a PS pluszra és akkor kaptok 10 játékot. Ezek között ott van az Outland, Saint's Row és a Tomb Raider. Ez a három mind coop-os. Aztán még havonta kaptok 3 játékot. Én is ezeket nyomom haverral.

Szerintem ne magyarra fizessetek elő mert az a legrosszabb. Későn kerülnek fel a cuccok. Inkább az UK storeon fizessetek elő.

2012. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 hónapra 4000 ft ha átszámolod. IceAkos-tól vehettek feltöltő kártyát. Csak arra figyeljetek hogyha lejér az előfizetésetek akkor nem tudtok azokkal aj átékokkal játszani ameddig ujra elő nem fizettek, mondjuk ez korrekt.
2012. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja meg a Little Big Planet is hozzá jár. Az a játék hatalmas hogyha egymás melett ültök.
2012. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3 hónapra 4ezer Ft? Ez jól hangzik :)
2012. júl. 26. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja PS+os játékok közül LBP2 és Lara Croft coop-ba zseniális, Outland nem rossz, Saints Row-val még nem játszottam (annyi játék már nem fért el a HDD-re).

Ezen kívül FPS/TPS-ből Resident Evil 5-ben van elég jó coop, Uncharted 3-mat írtad, remélem nem rögtön azzal kezdted, hanem 1-et és 2-őt is végigtoltad, ha nem, akor shame on you, mert pl. 2-ben is van coop.

Army of Two is jó coop-ban, konkrétan csak arra találták ki.

Ratchet & Clank játékokkal még PS2-őn játszottam, coopba nagyon jó (és US Store-on PS+ mellé R&C-t is kapsz), illetve Dead Nation is nagyon jó, nagyon kicsit hasonlít a Lara Croft-ra.

2012. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaja 3 hónapra 4 ezer az UK-storeon. Az amcsin még olcsóbb de ott azthiszem nicns Outland, meg rosszabb játékok vannak.

Ha felezel haveroddal, mint ahogy jómagam is csináltam akkor 2000 forintba kijön mind kettőtöknek 10 jó játék.

2012. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy rosszabb játékok, pl. Just Cause 2-t eléggé hiányolom, remélem jövő hónapoban UK Store-on majd azt kapjuk meg, ebben a hónapban is a Lara Croft meg Saints Row 2 a US Store alap játékai között volt.


Lista itt van, hogy hol mit kapsz:

[link]


Egyébként én vennék egy éves előfizetést, ha haverral összedobjátok 20 font/fő (kb 7 rongy), viszont tovább él az előfizetés, és még várható később is ingyen játék.

Meg 3 hónap ennyi játékra lehet nem lesz elég, én is csak 3 hónaposra fizettem elő, mert annyi idő alatt minden játékot le tudok majd szedni, de platinázni biztos nem fogom tudni az összeset, így majd 1 évesre is elő kell fizetnem, jobban megérte volna, ha rögtön azzal kezdek.

2012. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát relatív, amikor én előfizettem akkor a Deus Ex miatt döntöttem az UK store mellett. Mondjuk egyre inkább úgy tűnik hogy ugyanazokat a játékokat próbálják felrakni mindkét store-ra. Úgyhogy ha kövire előfizetek akkor az USA accal lesz.
2012. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jövőhéten meg indul a nagy nyári vásár. Én meg pont nyaralok majd, remélem hetente fog változni az árú, nem naponta és akkor nem maradok le semmiről.
2012. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Naponta semmiképp, hetente frissül a Store tartalma, keddenként.

Egyébként nem csak a sport játékok lesznek ilyen nyári akcióban? Vagy lehet lemaradtam valamiről.

2012. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!