Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltelepítettem a sims2 (nem...

Feltelepítettem a sims2 (nem eredeti cd-ről) és nem tudok benne házakat építeni. Ennek az az oka, hogy nem eredeti? Lehet vele csinálni valamit, hogy lehessen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
ige, azért mert nem eredeti, nem tudsz vele így csinálni semmit, de ha veszel egy kiegészítőt, akkor már fogsz tudni építkezni.
2009. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se eredeti és mégis tudok benne építkezni!
2009. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
A crack rossz csak, keress egy másikat amivel működik. gameburnworld.com oldalon van rendes.
2009. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
illetve csak akkor nem fog menni, ha cdről másoltad. ha letöltötted nincs gond. de nem kellett volna így leszavazni, hiszen végülis valóban az az oka, hogy nem eredeti.
2009. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cd-ről lett másolva gépre....akkor valószínű, hogy az a baj... Azért köszönöm!!!
2009. júl. 16. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is igy volt. pontosan ugyanez.

nekem 4 cd-s/és nekem az első cd-n volt rajta a ó crack. lehet ha nkd dvd-akk elsőé lesz rajta. és utána csak simán crackeld. igy már nekem is elindult. ja és ha NETRŐL töltesz le cracket,akkor NEM fogsz tudni építeni

2010. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!