Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogy találjak haza?

Dockos. kérdése:

Minecraftban hogy találjak haza?

Figyelt kérdés

Minecraftban lementem a Nether-be keresni alvilági kastélyt és közben nagyon messzire mentem.Amikor meglett csináltam ott egy Nether kaput és visszamentem a felszínre ám a tenger közepére jutottam.Hála istennek volt épp mellettem egy kis sziget kb 10x10 es kocka volt.És 1 fa volt rajta.Ebből csináltam hajót és elindultam nyugatnak.10 percnyi evezés után elértem egy szigetet (nagyot) és csináltam magamnak az ott lévő cuccokból iránytűt és abból térképet.És megláttam hogy map_1 en vagyok.Én mivel egy egész várost építettem map_0 -án ezért vissza szeretnék oda jutni.Miképp valósíthatnám ezt meg???????

De úgy akarok haza jutni hogy közben megmaradjon az útvonalam ezt tornyokkal jelölöm, mivel majd összekapcsolom vasúttal a Nether váramat.(legalább is az átjáróval.)



Olvasd végig kérlek.



2012. júl. 25. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd ennyire túl kapcsold be a Kreatív módot !
2012. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nyomj egy f3t, és akkor mindenféle szarság fog feljönni :D

és ott lesznek olyanok, x,y,z,f, és számok lesznek oda írva

x,z azt a koordinátát jelöli, ahol épp vagy, x:0,z:0 koordináta pedig az, ahol elkezdted a játékot, ahol alapból kirakott, mikor kezdted az gamet, szóval menj úgy, h a koordináták 0-hoz közelítsenek (f et nemtom mi, a z pedig a magasságodnak a koordinátája, szal most ezt nem számít)

2012. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a map_0 meg map_1 a térképre utal, nem a világra.



Utazás Netherben - Tanfolyam:

Mai lecke:

Netherben 8x többet haladsz.


Csinálsz egy kaput a felszínen (Nevezzük Fent_1-nek), ennek van egy Nether-beli párja (Továbbiakban Lent_1).

Elindulsz Netherben kalandozni. Ha csinálsz egy másik portalt (Lent_2) akkor annak szintén van egy felszíni párja (Fent_2)

Tegyük fel, hogy Lent_1 és Lent_2 között 100 kocka van. Ez azt jelenti, hogy Fent_1 és Fent_2 között 800 kocka van.



Az iránytű a spawnra visz, ha ott van a városod, akkor csak követned kell.

2012. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!