Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota vs LoL?

Dota vs LoL?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Miért? MIben különbözik a LoL a dotától?

2012. júl. 25. 15:20
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Egyértelmüen Dota 2. A lol az kínai piac, a dota az meg adidas butik!

A lolban kb kezdéskor 5-10 spellre van manád, a dotában 1-2re,hogy ésszel használd ki..

2013. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

szerintem a Dota 2 könnyebb :D!


Én még a moba játékok elött Warcraftoztam, dota1-el sohasem játszottam. Moba-s karrieremet a LoL-al kezdtem, és eléggé nehéz votl megszokni ezt a masteries, meg a rúnás rendszert. illetve hogy külön volt az ability power, és az attack damage. mikor elkezdtem a dotát, örültem hogy ismét a jól ismert strenght, agility, intelligence rendszer működik.. tehát egyszerűen sokkal könnyebben kiismerem magam, lolban több az item, lolban a supportok kb semmit nem érnek, kb egyetlen feladatuk hogy a carry ne dögöljön meg. lolban az ability power/attack damages rendszer, és a masteries, és rúnák változatossága miatt egy karaktert rengeteg féle módon lehet buildelni stb... dotában jobban kiismerem magam, számomra egyszerűbb volt megtanulni, könnyebb ölni, élvezetesebb.

2013. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

Én 6 évvel ezelőttig Dota-függő voltam két éven keresztűl. Toltam napi 16-18 órát átlagosan. Aztán sikerült abbahagyni, és most van rendes életem, munkám, párkapcsolatom. Szerintem a LoL jobb, mert ...


A Dotában csak akkor van sikerélményed, ha rengeteget foglalkozol vele. Én nem vagyok egy játékzseni, de két év alatt talán ha 10 olyan játékmenetem volt, ahol nem noob gameben én húztam a csapatot, és nem csak fill voltam.


A Diablot két év kihagyás után ugyanott folytathatod, ahol abbahagytad. WoW-ot is. A legtöbb rendes játékot. Dotát nem. Ha ott nyersz, nincs semmi, csak a tapasztalat. Ha abbahagyod 2 évre, kezdheted ugyanonnan.

A LoL-ra ez már nem igaz. Ott vannak olyan játékon kívüli tárgyak amiket érdemes gyűjteni. Két év után ott vannak az összegyűjtött hőseid, a rúnáid, és a masteryk. Nem tesz olyan nagy különbséget, de azért mégse nulla.


És még egy fontos dolog. A Dotában rengeteg beképzelt játékossal fogsz találkozni. Pontosan olyan beszólogatós bunkóval, mint amik itt is húzzák a LoL-t. Ott ez a stílus. Ez valahol érthető is, hiszen, Dotában egy hiba miatt bukhatod a gamet. A játék nem bocsát meg, tehát a játékosok se. De azért ez a stílus kemény kihívás egy kezdő számára. A LoL-ban ez sokkal kevésbé van meg. Egyrészt a játék után értékelheted a játékostársak stílusát is. Lehúzhatod, ha valaki bunkó. A statok mindenki számára látszanak, és rossz stattal kidobnak magas gamekből. Másrészt több tanító kampány is van, ahol elmagyarázzák, hogy a bunkózás statisztikailag kimutathatóan rontja a játékteljesítményt is, nem csak a hangulatot. Ez egyébként igaz a Dota2-re is, de a fenti retardáltak ezt úgyse fogják megérteni, amig ilyen stílussal is engedik játszani őket.


Játék nehézség: Pont tegnap néztem végig egy advanced LoL gamet, és sentinel kapott két full wipeot, és volt egy noob feederük, és nyertek. Úgy, hogy mid game végén sourge minden tornya megvolt, a sentinelnek meg egy külső se. Dotában ilyen nincs. Szóval ott a játék is megbocsátó, nem csak a játékosok.


Ha bele akarod ásni magad, és keményen akarod tolni, Dota2, ha szórakozni akarsz a napi rutin mellett, akkor LoL.

2014. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
0%
Először is, engem sose érdekelt , hogy melyik játéknak jobb a grafikája, és viszont a Dota 2-őt 10 perc után megutáltam. A tutorial szar mert fél órán át kell farmolnom egy rohadt karkötőért, ami még nem tetszett , hogy rengeteg király hős van a dotában, és a játék kényszerit a meccsek elején hogy válassz 3 random karakter közül! Válasszátok a Lolt, sokkal jobb!
2014. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
LOL azért mert egyszerű, nem kell annyira odafigyelni mint Dota-nál. Ha nagyobb kihívást akarok akkor meg Dota. Mind kettőnek meg van a maga előnye és hátránya.
2014. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%
minden jobb a LoL-ban kivéve egy amiért én többet hozzá se nyúlok és csak dota-zok valami undorító genny egy játékközössége van fuu b+ de mint a bú valami szégyen ha csak rá gondolok roszul vagyok és egy játéknak nem a RAGE-ról flamer-ről kéne szólni hanem a szórakozásról
2014. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 szomszéd néni válasza:
100%

"Először is, engem sose érdekelt , hogy melyik játéknak jobb a grafikája, és viszont a Dota 2-őt 10 perc után megutáltam. A tutorial szar mert fél órán át kell farmolnom egy rohadt karkötőért, ami még nem tetszett , hogy rengeteg király hős van a dotában, és a játék kényszerit a meccsek elején hogy válassz 3 random karakter közül! Válasszátok a Lolt, sokkal jobb!"

Először is erre szeretnék válaszolni, sajnos ez az ember annyira noob hogy még a játékot se tudja beállítani. Amivel te játszottál a dotán belül az single draft, aminek az a lényege h mindenki kap 3 random hőst és abből kell választani(1 int, 1 agi, 1 strenght), rengeteg játékmód van a dotában és te kifogtad azt amit nem igazán kezdőknek találtak ki...

Másrészt sokat javítottak a dotán a matchmaking nem rakja össze a kezdőket a haladókkal és ott van a ranked meccs is. Játszottam a lol-al is de az tényleg kisgyerekeknek való, és a tárgyak sem voltak egyértelműek. A dotának számomra szebb a grafikája, és nincs olyan mint a lolban hogy valaki boostal indul az elején, mindenki egyenlő. Régebben lehet nehezebb volt a dota de mára ez már nem így van.

2014. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 AWarriorA válasza:
Mára,ha valaki lolozni akar,akkor hagyja abba...tele van sumrf-el(annyit tesz,hogy a legjobb játékosok új accountot csinálnak és szopatnak....) kibannoltak mert "unskilled" képzetlen voltam,mert a csapattársaim már régen jobban voltak mint én valaha leszek és jelentették,hogy nem tudok játszani utána röhögve közölték,hogy "heheheh...gold III" meg ilyenek...a lol egy fos...maga a játék über faja de a közösség egy roncs...
2014. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó játék. Én mindkettőt játszom. Dota 2 szebb, a hud átláthatóbb és a shop, de a Lol is jó moba játák. De a HoN na az egy nagy rakat szar, miktotranzakció nékül szart se ér.
2014. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
A lol jobb a dota már régen lefőtt eleve egy sőtét ràk az egesz játékból semmit nem látni kajak egy centiről kell nézni a monitort hogy kivegyél valamit ..Plusz a dotában nincsen recall ha kevés életed van haza kell sétálgatni ami hat órát vesz igénybe istenem ez annyira béna hogy elveszi az egesz jatekelmenyt. A lolban sokkal elvezetesebbek a teamfightok és sokkal több taktika van benne sőt folyamatosan újítják, konkrétan az egesz játékot beleértve a hősöket a pályát az itemeket a menüt az egesz grafikát szebbé tették. Folyamatosan újítanak a rossz dolgokon a dota meg ugyanaz marad es kész plusz amíg a dotával alig játszanak a lol kb világ legjatszottabb moba game. Aztán a lol sokkal segítőkeszebb konkrétan ott van a mobafire nevezetű oldal ahol számos tanáccsal ellátnak kinek mit épít milyen taktikát játsz mit vegyél leírja runakat masteryket szoval kb mindent amit csak akarsz megtalálsz dotához hol vannak ilyenek ég és föld a kettő. Plusz az is hülyeség hogy a dota nehezebb haver nézz meg egy koreai játékost ahogy lolozik es garantálom nem fogod vágni mi történik a képernyőn..
2015. febr. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!