Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok mint a rachet and clank?

Játékok mint a rachet and clank?

Figyelt kérdés
Annyi a bajom, hogy xboxom van, és arra nincs, mert a játék a sonyé, és nem fogja kiadni xboxra, csak psre. Hasonló platformer közben harcolós, gyűjtögetős játékokat tudtok írni? Sokat! Válaszolóknak előre is köszönöm, válaszokért megy a piros pacsi!

2012. júl. 25. 14:07
 1/5 A kérdező kommentje:
*Zöld pacsi! :D
2012. júl. 25. 14:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Crash Bandicoot nevű játékot próbáld ki. Xboxra van demója is.
2012. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt ps1em, játszottam is vele dögivel, 1-2-3 végig van nyomva, nemrég vettem xboxot, meg is bántam, ps3-mat kellet volna. Nem is tudtam hogy van xboxra. Megnézem. Megy a pacsi. Még jöhetnek játékok.
2012. júl. 25. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért az 1-2-3 eléggé semmi ehhez képest :) én a Crash of the titans-t találtam meg egyik nap, nekem le is van töltve a demója. de igy hirtelen még a Rayman (3 van xboxra) jutott eszembe.
2012. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jak and Daxter, Sly Cooperm Spyro.
2012. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!