Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet (nem vatera-rol)...

ULTRAGOKU4 kérdése:

Hogy lehet (nem vatera-rol) megvásárolni bármilyen ps2 játékot?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy sok olyan játék van amit kinéztem magamnak de amugy meg miért is ne néztem volna ki magamnak hisz nagyon jók, de ez most mind1.:) és szeretném nem vaterárol megvásárolni mer vannak olyan játékok amiket ott nem lehet beszerezni!
2012. júl. 25. 13:42
 1/5 mrplaythegame ***** válasza:
tescoban vannak ps2 játékok meg ahol én lakom itt zálogházakban van nagyon sok ps2 játék, meghát netről is tudsz rendelni bármilyen játékot :D
2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! és nem akarlak megbántani semmivel se csak én konkrét dolgokra gondoltam mint mondjuk a vatera csak nem az :D szoval valamilyen oldal érted? azért mégegyszer kösz
2012. júl. 25. 20:18
 3/5 mrplaythegame ***** válasza:

aprod.hu

expressz.hu

[link]

[link]

[link]

no így jó ? :DD

2012. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah persze! nagyon köszi bocs hogy csak most utdtam válaszolni! :D
2012. júl. 30. 17:02
 5/5 A kérdező kommentje:
még annyi lenne hogy az elsö oldal amit ajánlottál azt valamiért ezt irja 404 no found meg blablabla tudom mi ez csak (korábban is jott már beilyen más oldalnál) de általáben vagy ujrainditáskor vagy néhány ujra rákattintással már bejött ugyhogy reméljük hogy nem olya oldal ami már... tudod nem müködik más hiova költözöt fejlesztés alatt bár az utolsót azt kétlem
2012. júl. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!