Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jobb Az Xbox360 slim...

Miért jobb Az Xbox360 slim 250GB, mint a 4 GB-s?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha külső winchesteremet rákötöm vagy egy Pendriveot , és arról játszom le a filmeket, videókat, zenéket akkor a játékok mentésére bőven elég a 4 GB, halottam hogy 250 GB Xbox esetén rálehet másolni a játékokat és ezért arról játsza le, így kíméli az olvasófejet , de azért kétlem hogy , úgy lenne megcsinálva hogy rendszeres használat melett is túl hamar tönkre menne.

2012. júl. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a tönkremenetel a lényeg, hanem hogy gyorsabban tölt a játék, jóval csendesebb a konzol és nem csak a játékokat másolod rá, hanem az updateket, dlc-ket, demokat, amikre viszont nagyon kevés a 4 GB.
2012. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor a 250 GB-s melett döntök

Köszönöm a gyors választ :)

2012. júl. 25. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg live használat mellett a videókat, demókat, dlc-ket, stb is csak kell valahova letölteni, az meg 4 gb-ra nem megy. Külső vinyót nem tudsz rákötni, pendrive-ot is asszem 16 gb-ig kezel (de lehet 32, ebben most nem vagyok biztos). Megéri rádobni azt a pár ezrest a nagyobb vinyóért.
2012. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen Neked is, 250GB-s melett döntöttem :)
2012. júl. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!