Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta Sanandreasba hogyan...

A Gta Sanandreasba hogyan kell eljutni Libery Citibe? (ez egy havas hely.! )

Figyelt kérdés
és még az lenne a kérdésem hogy volt már itt valaki aki megölte a Mille-nevű b.nőjét??? és az volt a küldetés neve hogy "viszem a bankot"..és mikor én ezt elmentettem meg megcsináltam azóta állandóan lefagy a gta..nektek is volt már így???

2012. júl. 24. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El cseszted a bank kirablásához a csajnak kell udvarolni hogy megkapd tőle a beléptetőkártyát. Szerintem menj vissza egy régebbi mentésre. Liberty-be úgylehet eljutni hogy addig repülj a nyíl irányába míg bele nem tudsz repülni a piros körbe sok sikert hozzá szükségedlesz rá:-D
2012. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tesóm megölte de én nem,én rendesen udvaroltam neki...de akkor is lefagy nemtudom mi lehet a baj..:S és nagyon szépen köszönöm a segítségeket!
2012. júl. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!