Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetek híres ennek a sorozatn...

Lehetek híres ennek a sorozatnak az alapján?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=G3XYJuIJuSM ezt én csinálom FreddyD emlékére remélem tetszik.

2012. júl. 24. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit halk vagy a videóban. A játék hangját jobban hallom.


Ha sokáig csinálod szerintem lehetsz híres ilyen FreddyD szint közelében de nem biztos. Mivel magyarul csinálod nem angolul szerintem nem leszel FreddyD-nél híresebb.

2012. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig vagy halk de sokszor nem nagyon értettem.
2012. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak FreddyD emlékére csinálom nem akarok híres lenni de adhatnátok pát ötletet hogy jó legyen a sorozatom
2012. júl. 24. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
ahogy láttam mondtad hogy nem tudod megmutatni azt az embert ami ott volt a ház mellett na azt pörgesd vissza mint FreddyD hogy lássák rendesen és ne nekünk kelljen visszapörgetni :D
2012. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 24. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz híres lenni miért úgy tetted fel a kérdést hogy "lehetek híres ennek a sorozatnak az alapján"?

Amúgy ha jól emlékszem már feltetted egyszer ezt a kérdést.

2012. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy híres akarok lenni nem tudom mért írtam oda.
2012. júl. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!