Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működnek az egyedi...

Miért nem működnek az egyedi tartalmak Sims3 -hoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
megvan a sims3 alapjáték ehhez töltöttem le egyedi tartalmakat. Feltelepítettem, minden jó, de a játékban nem tudom őket használni. Nem jelennek meg a "boltban", csak a ruhák és a tapéták jók. Tudja vki ennek az okát? (win7 van gépemen ha ez számít)

2012. júl. 23. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem jelennek meg? Nem lehet, hogy csak nem találod őket? Akkor pedig a bal felső sarokban a vásárláspanelen van egy ilyen kis izé, hogy szűrés. Ott menj arra, hogy egyedi tartalmak kiszűrése. Ha úgy sem mutat semmit nem értem mi lehet a probléma.
2012. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megnéztem de igy se találom őket :S nem lehet hogy vmi program hiányzik a gépemről?
2012. júl. 25. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint az egyedi tartalmakhoz nem kell semmiféle program ha telepíthető. [link]

Nézd meg itt, hogy így csináltad-e. Ha ezzel sem jutsz semmire lépj kapcsolatba velük. Ők segíthetnek.

2012. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megnéztem az oldalt volt ott egy program amit letöltöttem és telepítettem és úgy csináltam mindent ahogy le volt írva, de még így se működik. :(
2012. júl. 26. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépj kapcsolatba velük. Az oldalon a bal sarokban van egy kis link, hogy interaktív. Ott kérdezz tőlük! Sok sikert!
2012. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oksi, és köszi a segítséget :)
2012. júl. 27. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!