Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Oblivion melyik korban...

Az Oblivion melyik korban játszódik?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy neked hülye kérdésnek tűnik, de történetet írok az Oblivion Kapukkal, ezért kéne tudnom... köszi előre is a válaszokat :) (Aki letámadna, hogy nem lehet tudni, akkor a könyvet ha megnyitod ott van, de nekem sajnos már nincs meg az Oblivion a gépemen...)

2012. júl. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nem nagyon hülye kéréds de találkoztam már roszabbal is.

az oblivion a középkorban játszódik szerintem krisztus után.

igaz én nem olvastam könyvet vagy mi:D

2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :) A Kr. u., akkor körülbelől 600 valamennyi, úgy emlékszem...

Egyébként szerintem te is olvastál már benne könyvet... :P tudod, odamész egy polchoz, és ha fehér a jel, el lehet olvasni :D és a könyvek elején általában ott szokott lenni a dátum...


Na, szóval köszi a választ :)

2012. júl. 23. 21:33
 3/6 A kérdező kommentje:
*Ha Kr. u.
2012. júl. 23. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Idióták.....a játék egy másik világban játszódik,Tamrielben,ott az időt érákban számolják nem Krisztus előtt-után...egyáltalán játszottatok a játékkal..?
2012. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bence7900 válasza:
A játék egy masik világban játszódik ahol érákban számolják az időt.A játék a 3. éra végén játszódik.Az oblivioni világ támadása után a 4. éra elején a birodalom uralkodó nélkül marad ezért a birodalom felbomlik, Cyrodill pedig sok várarosállamra szakad.
2014. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1.válaszoló vagyok :)

Amikor azt a választ adtam, akkor csak kb egy hete ismertem a játékot :D

Szóval elnézést :D

Jól van nah, de egy lassan 2 éves válasz. :D

Utoljára is sorry. :)

2014. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!