Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én egy régi stratégiai játék...

Dioren kérdése:

Én egy régi stratégiai játék után érdeklődőm, hátha valaki ráismer az emlék töredékeimből.21 éves vagyok, még kiskoromban játszottam vele, aszem olyan 100Mb os lehet, talán DOS os játék, az elindító ikonja L2 vagy K2 nem tudom pontosan?

Figyelt kérdés
Kb a Rome total war lebutított kinézete van. A várba belenézve felugrik egy kis ablak és ott lehet beálogatni h hova menjenek az emberkék dolgozni. (búzaföld, fát vágni, vasért, kb. ) A váras csatánál, a vár felülnézetes, és aszem az egységek is. Az első pályán 1 ellenfél (1 vár), folyó választ el tőle vagy kisebb hegység. Tőlem északra egy semleges vár van, aszem ott van kőfejtésre alkalmas terület. Valaki esetleg ráismer?
2012. júl. 23. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Settlers?
2015. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!