Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baja a minecraft...

Mi lehet a baja a minecraft szerveremnek?

Figyelt kérdés
Ha én csinálok szervert , én be tudok jelentkezni de más nem se hamachin keresztül... egyik haveromnak a szerverére be tudok jelentkezni(neki sincs meg az original, csak a magyar minecraft)... Még a Magyar Minecraft Szerverre sem tudok felmenni, Mert mindíg azt írja ki hogy CANT REACH SERVER... Tudom hogy valamit a tűzfallal kell csinálnom csak ha valaki tudna küldeni egy videót vagy egy hosszú magyarázatot nagyon megköszönném (Amúgy nem tudom hogy lényeges-e ez de Nod 32 vírusölőm van)... ELőre IS Köszönöm!!!

2012. júl. 23. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Elöször is nézd meg server file-ba hogy az online mode ture vagy false ha true akkor álitsd false ra és akkor akinek tört az mc je az is feltud jönni. azt hogy te nem látod a szervert az azért van mert a játék nem csatlakozik 1. re a netre mindig inditsd ujra párszor a játékot és a tűzfalat nem árt offolni.
2012. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!