Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps2-re szeretnék írni játékot...

Zebra1959 kérdése:

Ps2-re szeretnék írni játékot és most szedtem le 2 napja a netről a játékot és nem tudom hogyan kell át konvertálni más file-ra és hogyan kell fel írni a cd/dvd-re segít nekem valaki?

Figyelt kérdés
Vin-rarba szedtem le és meg nyitom a tömörített file-t és jelszót kér hogy meg tudjam nyitni. Annyit tudok hogy iso-ra kell konvertálni és valamien programmal 24x-es sebességgel kell rá írni ennyit tudok

2012. júl. 23. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ps2 játékot csak dvd-re szabad írni.Ha cd-re írod nem fogja felismerni.Iso kovertáló: [link]
2012. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csak Egy Joci válasza:

Az írás egy hosszú folyamat,nagyon sokan tudnak játékokat írni,de nagyon kevesen tudnak jól írni.


Én bármilyen játékot el tudok készíteni neked kedvező áron, ha érdekel. 386 játék közül választhatsz.


Ha érdekel írj!


Egyébként nem szükséges semmilyen átalakító program.

PlayStation2 Játék írás fontos lépései)

Letöltöd a játékot.

Kitömöríted iso. kiterjesztésűvé.

Imgburn képíró programmal írsz

4x-es sebességgel írsz (a 24 a legnagyobb butaság)

plusszos lemezre írsz,a mínuszos szar

jó mínőségű DVD-re írsz (TDK!!)

ha softmodolt a géped,akkor patchaled a játékot.

adatellenőrzést végezel

behezed a frissen írt lemezt,de előtte vársz min.30 percet

teszteled a lemezt,

örülsz és játstzol...

2012. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a játékot hogy kell patchelni? Én kiirtam a játékot de nem olvassa be. Lehet hogy a patchelés dolog miatt nem indul el nekem.Előre is köszi.
2013. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!