Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a World of...

Mi a véleményetek a World of Warcaft-ról, érdemes vele játszani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 21:56
 1/10 anonim válasza:
Érdemes mert jó,de sokat ne jársz vele mert nagyon nagy függőséget okoz... Ha suliidőben vagy lermolhatnak a jegyeid ..stb mert mindíg rá gondolsz meg ilyesmi. én nekem is ezért romlott le a jegyem,aztán letöröltem és megszabadultam tőle.
2012. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elso, vannak normalis jatekosok is akik tudjak hol a hatar a jatek es valo elet kozt
2012. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
második, =D én a játékról kértem a véleményeteket nem a másokról!!
2012. júl. 23. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:
11 millioan eredetin, kb 3x annyian torton, dontsd el hogy erdemes e jatszani...
2012. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó játék, habár sokan szidják, szidják mert nem merik kipróbálni
2012. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3x annyi törtön te hüye vagy eredetin sokkal többen játszanak mint az összes tört együttvéve
2012. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem wowozok, csak olvastam valahol hogy 3x tobben lennenek, attol hogy lehulyezel jobban erzed magad?

martin, mire erted hogy nem merik kiprobalni?

2012. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják, hogy szar, azoknak túl bonyolult. Tesóm is játszott pár hétig wow-ot és túl bonyolult volt neki :D aztán abbahagyta azóta szidja :D De sztem jó játék. Bár most nincs lehetőségem játszani, de ha lesz akk folytatom a 39-es druidámat :D
2012. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én 2006 óta játszok vele, volt egy fél éves kihagyásom. angolul egész jól meg lehet tanulni játék közben + ismerkedni is jó. én pl nyelvgyakorlásra használom már csak de kizárólag külföldi szerveren. szóval szerintem érdemes vele játszani
2012. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, ez egy nagyon jó játék, jónak tartom, és ha nem ülsz egész nap a gép előtt csak amikor szabad időd van, nem leszel függő, én sem vagyok az, de egy ismerősöm éltanuló volt, mostmeg épp hogy átmegy a vizsgákon, doglozatokon, mert kocka lett, szóval érted
2012. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!