Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a lenyege a Metin 2 jatekna...

Dobaijus kérdése:

Mi a lenyege a Metin 2 jateknak mi a celja h lehet fejlodni?

Figyelt kérdés
A valaszokat elore is koszonom!
2012. júl. 22. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi , a legrosszabb MMORPG a világon , szenvedés fejlődni küldi NINCS szinte , insta NINCS, boss-ok is olyanok hogy 2ember leüti . MMORPG-k leges legalja!
2012. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt leírtam néhány dolgot, azt is, hogy miért mondják rossznak a tudatlanok, mint a kedves első válaszoló: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3215408-m..
2012. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudatlan ? lol

Tevagy tudtalan barátom nembirzs jáccani csak a leg leegyszerüsitett legalja sz*rral , mongyuk énis metineztem régen (meg is bántam)


A legtöbb nagy játékos havi minimum 20ezret költ a karijára , ennyiből félévig játszol eredeti wowon , nah most akkor melyik a drágább ?

Utűlom az olyan játékokat ahol pénzért nagyon nagy előnyre lehet tenni , magyarul a gazdagabb mindig erősebb ..

Nekiállunk vitatkozni?

2012. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!