Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? Transformice...

Mi lehet a baj? Transformice mobilon kerezstüli rendeléssel lenne problémám, benyomtam az eper fraisest a boltban és akkor ott 79 epret akartam rendelni telóval, (Samsung Galaxy mini) többi lent

Figyelt kérdés
kijött egy oldal ahol be kellett irni a telefon számom, beírtam.Utána meg olyat írt hogy küldjem el ezt a kódot(ZONG 2mice) erre a számra=0690613313 elküldtem.Semmi nem történt.Úgy küldtem el hogy mentem az üzenetekre és akk üzenet létrehozása és akkor ott a címzetthez ugye a teló számot a szöveghez meg a kódot. és akk elküldte.nem jött semmilyen sms se hogy levontak 250valahány forintot a telóról. meg persze eperse jött. Nem tudom mit csináltam rosszul vagy ezeknél van a gond? (ZONGosok) megjegyzem(van a telómon elég pénz!)

2012. júl. 22. 13:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megoldódott. Az Avast a telefonomon blokkolta az sms elküldését.
2012. júl. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!