Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GW2 -n van magyar szerver?

GW2 -n van magyar szerver?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs akkor angolt szedem le és ott vannak magyar klánok? Pár infót megköszönnék a játékról.:)

2012. júl. 22. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
meg varsz 1 honapot a megjelenesig es megtudod, de szerintem nem lesz magyar szero
2012. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És az elsőből nem tudod, van magyar szeró?
2012. júl. 22. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:

mikor a trialt probaltam nem volt

komolyabb jatekoknal nem csinalnak kulon szerot kissebb orszagoknak

2012. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah... bár ha belegondolsz ez hülyeség mert itt is többen kipróbálnák a jó játékot mint a sz@rt... Köszi a választ..:) Ja és még egy kérdésem is lenne... Ebben van valami fizetős cucc...? Pl. kövek amiket ha igazi pénzért veszel akkor azzal fejlesztheted magad?
2012. júl. 22. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésre a válasz: NINCS!

Ez a Guild Wars lényege! Hogy tényleg csak EGYSZER kell fizetned, amikor megveszed a játékot. Nincs havidíj meg semmi ilyen itemshop-os marhaság mint ami az ingyenes játékoknál van. Az egyedüli ilyen a GW2-ben az egy plasztikai bolt lesz, tehát csakis kinézet tuning.


A fő kérdésre válaszolva pedig: privátszervert lehetne csinálni, de minek? Egy ilyen játék megéri a pénzét. Amúgy jó sok magyar van a szervereken, nem nehéz bekerülni egy magyar klánba.

2012. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én most töltöttem le szóval azt is megspóroltam.:) Tényleg jó ha nincsen benne ilyen hülye sznob képző sz*rság... Köszönöm.:)
2012. júl. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!