Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 2-ben nem kapok...

Fidrix kérdése:

Battlefield 2-ben nem kapok rangot, miért?

Figyelt kérdés

Gondom: jelenleg Corporal rangom van 2554 pontal.. De hát 2500-tól már Sergeant rangot kellet volna kapnom... Akár melyik szerón , rangoson , nem rangoson , ölök pár embert akk kiadja h Ezt a rangot elértem , de hol ott a profilomnál (ahol meg lehet nézni a statokat stb..) ott még mindig Coropal rangom van , teljesen betöltve... Miért van ez?!



Amit tudni kell: A játékot megvettem 2000 Ft-ér!

Jelenleg 1.50 patch van fent rajta (1.41- es is fent van)

Minden szervert kiprobáltam.

Ne gyertek ezzel h kezdjek új felhasználót , töröljem le a játékot , telepítsem újra a windowst!



-------------

Remélem minél hamarabb választ kapok!!!!!!



#rang #hiba #probléma #Battlefield 2 #Corporal #Sergeant
2012. júl. 20. 19:35
 1/4 anonim válasza:
85%
mert nem rangos szeron játszol :D
2012. júl. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
ilyen hozzá állással soha nem kapsz választ :) vagyis én tudom mi a baj, de nem segítek, mert az előző választ kapom ;)
2012. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 madacakuk válasza:

1.5 ös patchen elvileg kéne rangokat kapnod....

lépj be egy agyonzsúfolt szeróba ott mindig megkapod majd a rangokat...

játsza aszerón egy órát és szerezz minél több kill-t

ha nemmegyakk kérdezd az EA-t

2012. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
van egy olyan nevű szerver, hogy EA US Offical Ranked, vagy valami hasonló a neve. ha azon játszol akkor kapsz rangot a profilodnál.
2012. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!