Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta vice city-segítség?

Gta vice city-segítség?

Figyelt kérdés
Ott tartok,hogy a kubaiak és a haitiak(helyesen írtam le?)verekednek és mesterlövésszel(kéne)lekapdosni a kubaiakat.Eddig rendbenvan,de hiába maradok ott a seggemen,ahol vagyok,mindig azt írja ki,hogy észrevettek,pedig nem mentem közelebb egyáltalán.Akkor most a mi a f*szt kell csinálni?

#GTA #GTA Vice City #mitkellcsiálni
2012. júl. 20. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem a küldetésre, de ha a neten keresel egy végigjátszást biztos megtalálod a megoldást...
2012. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zolyy válasza:
60%
magyarázd el kérlek másképp és meg oldjuk a problémát nagy GTA rajongó vagyok minden GTA játékot kód nélkül végig vittem:D
2012. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A dirty lickin küldetésről volt szó,csak fejből nem jutott eszembe a neve.Amúgy köszönöm a válaszokat,már néztem videot,a háztetőre kellett felmenni,csak nekem valamiért ezt nem jelezte a játékban a térképen.
2012. júl. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!