Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok hasonló építős játékoka...

Tudtok hasonló építős játékokat? (pl. Garrys Mod, Minecraft. )

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, ahol építhetek valamit, azt kipróbálhatom, mehetek vele, széttörhetem, stb :) Ne olyat írjatok, mint pl. a LEGO Digital Designer, mert ott megépítem és nézegetem... sok értelme van.

Amiket eddig találtam, és tetszenek: Minecraft, Garry's Mod, Kerbal space program, Crashtastic.


Egyenlőre csak erre a 4-re találtam rá, remélem van még pár :D


2012. júl. 20. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Terraria, Ace of Spades
2012. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez most az én hibám volt: hagyjuk a minecraftot, inkább kihangsúlyiznám a másik hármat. Nekem most nem a random generált pályák kellenek, és nem is az hogy ezeket hogyan tudom lerombolni. Inkább olyan játék kéne, ahol megépítek valamit, kipróbálhatom, vezethetem, tesztelgethetem, finomíthatok rajta, stb.
2012. júl. 20. 19:39
 3/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:

minecraft.

csak letöltessz egy pályát, pl. adventure map

2012. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmi játék nem igazán van a garry's modon kívül :/ azért olyan különleges és veszik meg sokan.
2012. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szedd le a GMOD-hoz a Wire Mod-ot és a Phoenix Storm 3-mat. Akkor szinte tényleg bármit megtudsz csinálni, önműködő ágyúk, hatalmas csatahajók, űrhajók, amit csak kitudsz találni.
2012. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz a két modot, remélem hogy nem csak a garrysmod.org-n vannak fent, mert onnan én nem tudok letölteni, majd megnézem.
2012. júl. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!