Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség kéne wwe 2011-ben...

Segítség kéne wwe 2011-ben ps2-re?!

Figyelt kérdés
melyik gombkombinációkkal csinálhatom meg a Jonh Cena- U C ME trükköt????

2012. júl. 20. 09:49
 1/5 anonim válasza:

Vársz míg felmegy a csík alattad!(úgy megy fel ha ütöd az ellenfeledet!)

mikor felment ütöd még hogy bekábuljon! akkor beadhatod a signatur-ét! az az integetése!

utána meg beadhatod neki a finishert a U C ME ütését!

2012. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válasz,kipróbáltam és sikerült,decsak 1-szer:( mert mindig megfogta a lábát és húzta a fejéhez:( de legalább tudom hogyan kell.ment a zöld kéz!!!!!(egyébként eddig nemtudtam hogy mire való az a csík :))
2012. júl. 21. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ps2on a 11be ott jol ment a game volt olyan ellenfel hozzam se tudott erni aztan kapott 5-6 UC me utest meg magaatartas modositot.

De WWE12be xboxon annyira nemmegy :D

2012. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1 válaszoló vagyok

szivesen nincs mit

miért csak egyszer sikerült??

2012. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert amikor felment a csík (amit akkor még nem tudtam hogy mire való) észrevettem,hogy megjelenik valami alattam és ottvolt a háromszög,énmeg mindíg teli csíkkal próbálkoztam az ellenfél lábánál és csak tudatmódosítót csinált!!!és rájöttem,hogy nem lehet teli csíkkal csak a végén amikor piros de nem teljesen!!!és amikor mondtad hogy hogyan kell,kipróbáltam a feje mellett és sikerült :P köszönöm a hasznos tanácsot :)
2012. júl. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!