Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letöltöttem egy 13 GB...

Ha letöltöttem egy 13 GB méretű fájlt, a COD:MW3-at, akkor mit kéne csinálnom, hogy játszani tudjam?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyok egy játékember, de valahogy ezt kipróbálnám, csak ilyet még nem csináltam. És ez csak singleplayer lesz?

2012. júl. 18. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd le hozzá a Deamon Tools nevű programot. Alapból igen csak szingli lesz mert a multit megcsinálni komplikáltabb.Elég ha magát a játékot meg tudod csinálni szerintem. Egyébként szerintem ha még nem játszottal coddal akkor ne ezzel kezd mert ez a modern warfare sorozat bejező része. A történet fontos így meg nem értenél belőle semmit mert ez sztori vége.
2012. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De, ha nem tudsz angolul tökmindegy, mert magyarítás nincs hozzájuk. Daemon Tools-ba mountolod(youtube:how to mount with daemon tools XP/7/Vista amid van nemtudom) Feltetted és megcrackeled, aztán mehet a játék
2012. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!