Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ismer valami jó játékot?

Valaki ismer valami jó játékot?

Figyelt kérdés
Csak ez legyen benne please: izgalom,lekössőn,jó,+ azért legyen kaki grafikája,gyilkolászos is jó vagy főleg az,lövöldözös gyilkolás ,legyenek benne feladatok,vagy küldetések vagy olyasmi mint gta sanandreas-ban, és hát ennyi AVEINMK! (Az AVEINMK! az azt jelenti hogy ( A Válaszokat Előre Is Nagyon Köszönöm!) ) :)
2012. júl. 17. 13:19
1 2 3
 21/28 Csori96 ***** válasza:
Attól hogy rá van írva, hogy Grand Theft Auto V, attól még nem az.
2012. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De nem playstation 1-et akartam írni hanem 2-őt és ne ezen vitatkozzunk! Ha egyszer nem hiszed el akkor hát ne hidd el! Nem az én dolgom! Én Tudom hogy nekem megvan és kész! A veszekedésnek vége!
2012. aug. 1. 14:06
 23/28 anonim ***** válasza:
Rendben, mi meg tudjuk, hogy még nem adták ki, és hülyeséget beszélsz. A veszekedésnek itt tényleg vége.
2012. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Hát vége de nem kell elhinni...
2012. aug. 1. 20:54
 25/28 anonim ***** válasza:
Teljesen más játékkal játszol fiam, + ha figyelted amit linkeltél, FRAPSSEL VETTEK FEL EGY XBOX360 JÁTÉKMENETET! Kamu az egész, rád sóztak egy hasonló játékot, téged nagyon átbasztak :))) Remélem sokat fizettél érte.
2012. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem, csak ötezret fizettem de ha nem akarod elhinni akkor ne hidd el, de én tudom hogy nekem megvan. különben is, Megnézted a kérdést hogy mi a kérdésem?
2012. aug. 6. 10:52
 27/28 Csori96 ***** válasza:

Itt egy cikk 5 napja írták, olvasd el: [link]

Remélem ez elég bizonyíték arra, hogy te nem a GTA 5-tel játszol, hanem valami egész mással.

2012. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hagyjuk. Figyelj én nem veszekszek tovább. Én tudom hogy nekem megvan.
2012. aug. 7. 07:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!