Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrse! Vettem egy lovat! Az...

Howrse! Vettem egy lovat! Az sose lesz ugymond csak az "enyém"?

Figyelt kérdés
Részletesen leírom: vettem egy spanyol tisztavérű lovat. Azért vettem őt mert olcsó volt és volt rajta bölcsek köve (halhatatlan volt) Azért kellet nekem ilyen halhatatlan ló mert aranyalmás szőrzetű lovat akartam és jó lett volna ha örökké él. Meg is csináltam átválottam. 1 baj van: a tenyésztője nem én vagyok, vagyis ha másik játékos ránéz hogy milyen lovaim vannak akkor őt nem fogja látni, pedig ő a legjobb lovam. Hogyan oldhatnám meg azt ha valaki ránéz az oldalamra akkor őt is lássa? Vagy nem lehet? Kérlek segítsetek ez nagyon fontos!

2012. júl. 16. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Nem, látják ők azt a lovat. Nem te tenyésztetted, de a te tulajdonodban van.
2014. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki látni fogja az oldaladon a pacit, nyugi van!
2014. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez úgy van, ha nem te tenyésztetted a lovat,akkor nem te vagy a tenyésztője, de a te tulajdonod.és más játékosok látják, kivéve, ha arra kattintanak, hogy ,,Tenyészet megtekintése"
2016. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!